FIBERTECHNIC MODUŁ SFP+ 10GBase-SR MM 850nm 300m LC DUPLEX DDM

producent: Fibertechnic®

ID: 4142

Cena netto: 64.19 zł

Cena brutto: 78.95 zł

Ilość: szt.
Opiekun produktu: Piotr Kawala

Informacja o produkcie:

Wkładka SFP+ 10GG FSP-08192-VL03 wielomodowy pracujący na dwóch włóknach na fali 850nm z mocą optyczną na dystansie do 300m ze złączem LC duplex i modułem DDM (Digital Diagnostics Monitoring)

Wkładki optyczne marki FiberTechnic są zgodne ze standardami SFF-8431, 10GBASE-SR/SW i 10GBASE-SX służące do konwersji sygnału elektrycznego na sygnał optyczny.

Dedykowane są do pracy z przełącznikami, routerami oraz mediakonwerterami w rozwiązaniach operatorskich, biurowych jak i przemysłowych (seria Industry - szeroki zakres temperatury pracy) z portem 10G SFP+ oraz  1G/10G SFP+ ale nie wspiera portów 1G SFP. Dodatkowym atutem modułów jest system blokady zatrzaskowej, który zabezpiecza przed przypadkowym wyciągnięciem złącza.

FiberTechnic SFP+ 10G FSP-08192-VL03 to moduł wielomodowy pracujący na dwóch włóknach na fali 850nm z mocą optyczną na dystansie do 300m ze złączem LC duplex. Transciwer składa się z trzech elementów: nadajnika laserowego VCSEL, PIN fotodioda i jednostki sterującej MCU. Wszystkie moduły spełniają wymogi bezpieczeństwa lasera klasy I.

Główna zaleta złączy LC to niewielkie wymiary co przekłada się na możliwość wykorzystywania ich w miejscach o dużym zagęszczeniu pól przełączeniowych (dwukrotność względem złącz SC)

Moduły SFP FiberTechnic oferujemy z pełnym wsparciem obejmującym doradztwo przy doborze modułów w zależności od potrzeb jak i kodowanie ich pod dowolne przełączniki sieciowe dostępne na rynku.


Kompatybilność modułów SFP FIBERTECHNIC z najpopularniejszymi przełącznikami MikroTik, Ubiquiti, TP-Link:

 

Specyfikacja produktu:

Protokół transmisji
Długość fali optycznej
Maksymalna prędkość transmisji
Maksymalny zasięg transmisji
Złącza optyczne
Typ światłowodu
DDMI
Zasilanie
Moc Wyjściowa
Czułość odbiornika
Kompatybilność
Temperatura pracy
Wymiary
Waga
10GBase-SR/SW
850nm
10.3 Gb/s
300m
2xLC
MMF
Tak
3.3V
-6~-1dBm
< -12dBm
MSA SFP+ Complaint
0°C do 70°C
55 x 15 x 12 mm
17 g

Download:

  • CE Deklaracja Zgodności

    CE Deklaracja Zgodności

    POBIERZ (0)
Powiązane z tym produktem:
  • Patchcord LC-LC MM OM2 duplex 2m

    Patchcord światłowodowy wielomodowy ze złączami LC-LC duplex (dwuwłóknowy) o długości 2m. Patchcord wykonany na włóknie Corning OM2 (MM 50/125um).

    netto: 19.45 zł
    brutto: 23.92 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • MikroTik RouterBOARD Cloud  Router Switch CRS109-8G-1S-2HnD-IN

    CRS109-8G-1S-2HnD-IN to router i przełącznik warstwy 3 zarządzany pracujący pod kontrolą systemu RouterOS z licencją level 5. Urządzenie zostało wyposażone w 8 portów RJ-45 w standardzie Gigabit Ethernet, jedno gniazdo SFP oraz wbudowany moduł sieci bezprzewodowej 2.4 GHz 802.11b/g/n. CRS może pracować jako AP, router z dowolną liczbą portów oraz zarządzalny switch. Wszystkie porty Ethernet są w pełni niezależne i obsługują 802.1Q - VLAN, oraz zaawansowane protokoły routingu warstwy 3 takie j

    netto: 511.09 zł
    brutto: 628.65 zł
     
  • MikroTik RouterBoard NetMetal 5 	RB922UAGS-5HPacD-NM 802.11ac MIMO 2x2

    RouterBoard RB922UAGS-5SHPacD-NM to AP/CPE/Point-to-Point zamknięty w metalowej, wodoodpornej obudowie. Wyposażony jest w moduł radiowy 5GHz QCA9882, który pracuje w standardzie 802.11ac. Urządzenie posiada gniazdo na wkładki SFP oraz jeden port Gigabit Ethernet,co pozwala na pełne wykorzystanie potencjału technologii 2x2 MIMO 802.11ac. Procesor jaki został wykorzystany w RB921UAGS-5SHPacD-NM to QCA9557 o częstotliwości taktowania720MHz współpracujący ze 128MB RAM. Oprogramowanie: MikroTik Ro

    netto: 484.10 zł
    brutto: 595.44 zł
     
  • MikroTik RouterBoard NetMetal 5 triple RB922UAGS-5HPacT-NM 802.11ac MIMO 3x3

    RouterBoard922UAGS 5HPacT NM to urządzenie działające w trybach AP/CPE/Point-to-Point zamknięte w metalowej, wodoodpornej obudowie. RB922 wyposażony jest w moduł radiowy 5GHz QCA9880 , który pracuje w standardzie 802.11ac. Posiada gniazdo na wkładki SFP oraz jeden port Gigabit Ethernet,co pozwala na pełne wykorzystanie potencjału sieci wireless 3x3 MIMO 802.11ac. Procesor jaki został wykorzystany w 922UAGS 5HPacT NM to QCA9557 720MHz współpracujący ze 128MB RAM. Oprogramowanie: MikroTik RouterOS

    netto: 442.22 zł
    brutto: 543.93 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • MikroTik RouterBoard NetMetal 5SHP RB921UAGS-5SHPacD-NM 802.11ac MIMO 2x2

    RouterBoard RB921UAGS-5SHPacD-NM to urządzenie, które może pełnić funkcję AP/CPE/Point-to-Point. Zamknięte jest w metalowej, wodoodpornej obudowie. Wyposażono je jest w moduł radiowy 5GHz QCA9882, który pracuje w standardzie 802.11ac. RB921UAGS posiada gniazdo na wkładki SFP oraz jeden port Gigabit Ethernet,co pozwala na pełne wykorzystanie potencjału sieci wireless 2x2 MIMO 802.11ac. Procesor QCA9557 720MHz który został wykorzystany w RB921UAGS-5SHPacD-NM współpracuje ze128MB RAM. Oprogramow

    netto: 548.10 zł
    brutto: 674.16 zł
     
  • Ubiquiti EdgeSwitch 48p ES-48-750W

    Urządzenia EdgeSwitch z linii produktów EdgeMAX firmy Ubiquiti to idealne rozwiązanie służące do budowy wydajnych segmentów LAN lub rozbudowy istniejącej sieć LAN. EdgeSwitch jest w pełni zarządzalnym porzełącznikiem oferującym bogaty zestaw zaawansowanych funkcji warstwy 2. Zapewnia także możliwość routingu (praca w warstwa 3).

    netto: 3 524.29 zł
    brutto: 4 334.88 zł
     
  • Promocja MikroTik Cloud Core Router CCR1072-1G-8S+

    RouterBOARD CCR1072 został wyposażony w procesor firmy 72-rdzeniowy procesor Tilera o taktowaniu 1GHz na każdy rdzeń. Do pełnego wykorzystania potencjału CCR1072 został wyposażony w 8 portów SFP+. co pozwala na przesłanie około 100(!) milionów pakietów na sekundę. Urządzenie posiada dwa zasilacze typu hot-swap dla zapasowego zasilania, pełnej wielkości Smart Card Slot oraz 16GB wbudowanej pamięci ECC RAM oraz szereg dodatkowych rozszerzeń.

    netto: 7 999.00 zł
    brutto: 9 838.77 zł
    netto:9 820.00 zł
  • Ubiquiti EDGEswitch lite 24p ES-24-LITE

    Urządzenia EdgeSwitch lite firmy Ubiquiti to idealne rozwiązanie służące do budowy wydajnych segmentów LAN lub rozbudowy istniejącej sieć LAN. EdgeSwitch lite jest w pełni zarządzalnym porzełącznikiem oferującym bogaty zestaw zaawansowanych funkcji warstwy 2. Zapewnia także możliwość routingu (praca w warstwa 3).

    netto: 761.23 zł
    brutto: 936.31 zł
     
  • Ubiquiti EDGEswitch lite 48p ES-48-LITE

    Urządzenia EdgeSwitch lite firmy Ubiquiti to idealne rozwiązanie służące do budowy wydajnych segmentów LAN lub rozbudowy istniejącej sieć LAN. EdgeSwitch lite jest w pełni zarządzalnym porzełącznikiem oferującym bogaty zestaw zaawansowanych funkcji warstwy 2. Zapewnia także możliwość routingu (praca w warstwa 3).

    netto: 1 504.95 zł
    brutto: 1 851.09 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • TP-LINK Switch TL-T2600G-28TS (TL-SG3424) L2 JetStream zarządzalny

    Urządzenie TP-LINK JetStream T2600G-28TS to zarządzalny przełącznik warstwy 2 wyposażony w 24 porty 10/100/1000Mb/s i 4 gigabitowe sloty SFP.

    netto: 678.67 zł
    brutto: 834.76 zł
     
  • Ubiquiti EdgeSwitch 16 XG ES-16-XG

    EdgeSwitch? ES-16-XG z rodziny produktów EdgeMAX jest w pełni zarządzalnym switchem światłowodowym wyposażonym w 12 portów SFP+ 10Gbps, 4 porty RJ-45 10Gbps 10GBASE-T oferujący przepustowość 160Gbps.

    netto: 2 112.50 zł
    brutto: 2 598.37 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • Patchcord LC-LC MM OM3 duplex 1m

    Patchcord światłowodowy wielomodowy ze złączami LC-LC duplex (dwuwłóknowy) o długości 1m. Patchcord wykonany na włóknie Corning OM3 (MM 50/125um).

    netto: 13.59 zł
    brutto: 16.72 zł
     
  • Patchcord LC-LC MM OM3 duplex 10m

    Patchcord światłowodowy wielomodowy ze złączami LC-LC duplex (dwuwłóknowy) o długości 10m. Patchcord wykonany na włóknie Corning OM3 (MM 50/125um).

    netto: 26.96 zł
    brutto: 33.16 zł
     
  • Patchcord LC-LC MM OM3 duplex 30m

    Patchcord światłowodowy wielomodowy ze złączami LC-LC duplex (dwuwłóknowy) o długości 30m. Patchcord wykonany na włóknie Corning OM3 (MM 50/125um).

    netto: 80.00 zł
    brutto: 98.40 zł
     
  • Patchcord LC-LC MM OM3 duplex 0.5m

    Patchcord światłowodowy wielomodowy ze złączami LC-LC duplex (dwuwłóknowy) o długości 0.5m. Patchcord wykonany na włóknie Corning OM3 (MM 50/125um).

    netto: 13.35 zł
    brutto: 16.42 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • Patchcord LC-LC MM OM3 duplex 2m

    Patchcord światłowodowy wielomodowy ze złączami LC-LC duplex (dwuwłóknowy) o długości 2m. Patchcord wykonany na włóknie Corning OM3 (MM 50/125um).

    netto: 14.64 zł
    brutto: 18.01 zł
     
  • Patchcord LC-LC MM OM3 duplex 3m

    Patchcord światłowodowy wielomodowy ze złączami LC-LC duplex (dwuwłóknowy) o długości 3m. Patchcord wykonany na włóknie Corning OM3 (MM 50/125um).

    netto: 16.62 zł
    brutto: 20.44 zł
     
  • Patchcord LC-LC MM OM3 duplex 5m

    Patchcord światłowodowy wielomodowy ze złączami LC-LC duplex (dwuwłóknowy) o długości 5m. Patchcord wykonany na włóknie Corning OM3 (MM 50/125um).

    netto: 17.89 zł
    brutto: 22.00 zł
     
  • Patchcord LC-LC MM OM3 duplex 15m

    Patchcord światłowodowy wielomodowy ze złączami LC-LC duplex (dwuwłóknowy) o długości 15m. Patchcord wykonany na włóknie Corning OM3 (MM 50/125um).

    netto: 41.10 zł
    brutto: 50.55 zł
     
  • Patchcord LC-LC MM OM3 duplex 20m

    Patchcord światłowodowy wielomodowy ze złączami LC-LC duplex (dwuwłóknowy) o długości 20m. Patchcord wykonany na włóknie Corning OM3 (MM 50/125um).

    netto: 41.00 zł
    brutto: 50.43 zł
     
  • Patchcord LC-LC MM OM2 duplex 0.5m

    Patchcord światłowodowy wielomodowy ze złączami LC-LC duplex (dwuwłóknowy) o długości 0.5m. Patchcord wykonany na włóknie Corning OM2 (MM 50/125um).

    netto: 13.05 zł
    brutto: 16.05 zł
     
  • Patchcord LC-LC MM OM2 duplex 1m

    Patchcord światłowodowy wielomodowy ze złączami LC-LC duplex (dwuwłóknowy) o długości 1m. Patchcord wykonany na włóknie Corning OM2 (MM 50/125um).

    netto: 17.99 zł
    brutto: 22.13 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • Patchcord LC-LC MM OM2 duplex 3m

    Patchcord światłowodowy wielomodowy ze złączami LC-LC duplex (dwuwłóknowy) o długości 3m. Patchcord wykonany na włóknie Corning OM2 (MM 50/125um).

    netto: 19.00 zł
    brutto: 23.37 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • Patchcord LC-LC MM OM2 duplex 5m

    Patchcord światłowodowy wielomodowy ze złączami LC-LC duplex (dwuwłóknowy) o długości 5m. Patchcord wykonany na włóknie Corning OM2 (MM 50/125um).

    netto: 26.60 zł
    brutto: 32.72 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • Patchcord LC-LC MM OM2 duplex 10m

    Patchcord światłowodowy wielomodowy ze złączami LC-LC duplex (dwuwłóknowy) o długości 10m. Patchcord wykonany na włóknie Corning OM2 (MM 50/125um).

    netto: 28.00 zł
    brutto: 34.44 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • Patchcord LC-LC MM OM2 duplex 15m

    Patchcord światłowodowy wielomodowy ze złączami LC-LC duplex (dwuwłóknowy) o długości 15m. Patchcord wykonany na włóknie Corning OM2 (MM 50/125um).

    netto: 64.70 zł
    brutto: 79.58 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • Patchcord LC-LC MM OM2 duplex 20m

    Patchcord światłowodowy wielomodowy ze złączami LC-LC duplex (dwuwłóknowy) o długości 20m. Patchcord wykonany na włóknie Corning OM2 (MM 50/125um).

    netto: 39.10 zł
    brutto: 48.09 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • MikroTik  RouterBOARD Cloud Smart Switch CSS326-24G-2S+RM

    Routerboard Cloud Smart Switch 326-24G-2S+RM to zarządzalny przełącznik warstwy drugiej posiadający 24 porty Gigabit Ethernet oraz dwa gniazda na wkładki SFP/SFP+. Obudowa umożliwia montaż w szafie RACK 19cali. Możliwe jest jego zasilenie przez gniazdo DC lub poprzez PoE. Działa pod kontrolą systemu operacyjnego SwitchOS.

    netto: 480.21 zł
    brutto: 590.65 zł
     
  • MikroTik  RouterBOARD Cloud Router Switch CRS106-1C-5S

    Routerboard Cloud Router Switch 106-1C-5S to zarządzalny switch światłowodowy (SFP) w obudowie typu desktop. Posiada jedno gniazdo combo Gigabit Ethernet/SFPN oraz pięć gniazd 1.25Gbps SFP. Urządzenie wyposażone jest w procesor o częstotliwości 400MHz i 128MB pamięci RAM. CRS pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego RouterOS z licencją level 5.

    netto: 200.17 zł
    brutto: 246.21 zł
     
  • MikroTik RouterBoard Cloud Router Switch CRS326-24G-2S+RM RouterOS/SwitchOS dual boot

    24 portowy zarządzalny switch i router Mikrotik w jednym. Mikrotik CRS326-24G-2S+RM to urządzenie będące odpowiednikiem modelu CSS326. Wyposażony w tę samą ilość portów z jedną tylko różnicą: możliwość korzystania z systemu RouterOS lub SwitchOS czyli funkcjonalność DUAL BOOT. CRS326-24G-2S+RM ma 24 gigabitowe porty LAN, dwa gniazda SFP+ oraz port konsoli Rj-45.

    netto: 670.70 zł
    brutto: 824.96 zł
     
  • Mikrotik RouterBoard Cloud Router Switch CRS317-1G-16S+RM dual boot

    Mikrotik RouterBoard CRS317-1G-16S+RM to najnowszy z rodziny switchy jednego z największych producentów sprzętu sieciowego. CRS317 wyposażono w dual boot, dzięki któremu użytkownik ma do wyboru jeden z dwóch systemów operacyjnych: SwitchOS lub RouterOS level 6. CRS317-1G-16S+RM posiada 16 portów SFP+, 1 port Gigabit Ethernet i serial port Rj-45. Dzięki zastosowaniu redundantnych zasilaczy, urządzenie jest nie tylko wydajnym, ale także niezawodnym przełącznikiem.

    netto: 1 356.88 zł
    brutto: 1 668.96 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • MikroTik RouterBOARD Cloud Router Switch CRS328-24P-4S+RM

    Mikrotik RouterBoard CRS328-24P-4S+RM to zarządzalny w warstwie 2 i 3 switch PoE z 24 portami Gigabit Ethernet, oraz czterema portami SFP+. Dzięki wbudowanemu zasilaczowi 500W i niskiemu poborowi mocy przez urządzenie, każdy port Ethernet może otrzymać moc niezbędną do zasilenia urządzeń korzystających z pasywnego PoE lub standardu 802.3af/at (maksymalna moc 30W na port).

    netto: 1 276.38 zł
    brutto: 1 569.95 zł
     
  • TP-LINK Switch T1500-28PCT (TL-SL2428P) smart PoE+

    Przełącznik Smart T1500-28PCT firmy TP-LINK wyposażony jest w 24 porty 10/100 Mb/s PoE, zgodne ze standardami 802.3at/af, o mocy 180W zasilania PoE.

    netto: 678.60 zł
    brutto: 834.68 zł
     
  • Karta Intel X520-DA1 10GE SFP+ PCI Express, 82599ES chipset

    Karta sieciowa światłowodowa na złącze PCI Express Network Adapter, chipset 82599ES chipset. Karta posiada port SFP+ na moduł optyczny Fibertechnic i inne zgodne ze standardem 10G.

    netto: 538.01 zł
    brutto: 661.75 zł
     
  • Karta Intel X520-DA2 2x10GE SFP+ PCI Express 82599ES chipset

    Karta sieciowa światłowodowa na złącze PCI Express Network Adapter, chipset 82599ES chipset. Karta posiada dwa porty SFP+ na moduły optyczne Fibertechnic i inne zgodne ze standardem 10G.

    netto: 948.75 zł
    brutto: 1 166.96 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • TP-LINK Switch T1500G-10MPS smart PoE+ 8 portowy 10/100/1000Mbps + 2xSFP

    Gigabitowy przełącznik Smart T1500G-10MPS firmy TP-LINK wyposażony jest w 8 gigabitowych portów RJ45 mogących łącznie dostarczyć 116W mocy oraz w 2 sloty SFP.

    netto: 495.14 zł
    brutto: 609.03 zł
     
  • MikroTik  RouterBOARD Cloud Router Switch CRS305-1G-4S+IN

    Routerboard Cloud Router Switch CRS305-1G-4S+IN to zarządzalny switch światłowodowy SFP+ w obudowie typu desktop. Posiada jedno złącze RJ-45 Gigabit Ethernet oraz cztery gniazda 10Gbps SFP+ . Urządzenie wyposażone jest w procesor o częstotliwości 800 MHz i 512MB pamięci RAM. CRS305 posiada funkcję dual boot dzięki czemu może pracować pod kontrolą systemu operacyjnego RouterOS z licencją level 5 lub systemu switchOS.

    netto: 496.32 zł
    brutto: 610.47 zł
     
  • Ubiquiti EdgeSwitch 10XP ES-10XP

    netto: 470.88 zł
    brutto: 579.18 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • MikroTik RouterBOARD Cloud Router Switch CRS312-4C+8XG-RM level 5 dual boot

    Mikrotik RouterBoard CRS312-4C+8XG-RM to zarządzalny w warstwie 2 i 3 switch z 8 portami Gigabit Ethernet, oraz czterema portami SFP+. Przeznaczony do zastosowań wymagających dużej stabilności, przepustowości i niezawodności.

    netto: 1 957.14 zł
    brutto: 2 407.28 zł
     
  • Mikrotik RouterBoard Cloud Router Switch Cloud Router Switch CRS354-48G-4S+2Q+RM

    MikroTik Cloud Router Switch CRS354-48G-4S+2Q+RM to pierwszy w historii MikroTik przełącznik z 48 portami Gigabit Ethernet. Oprócz 48x gigabitowych portów RJ45 do dyspozycji użytkownika są ponadto cztery porty 10 Gb SFP+ oraz dwa porty 40 Gb/s QSFP+ do bardzo szybkich połączeń światłowodowych lub łączenia z innymi urządzeniami 40 Gb/s. Jako dodatek na pokładzie jest jeszcze jeden port RJ-45 10/100Mbps, a do zarządzania wykorzystywany jest port konsolowy w standardzie RJ-45.

    netto: 1 585.14 zł
    brutto: 1 949.72 zł
     
  • Patchcord SC-LC MM OM4 50/125 duplex 2m

    Patchcord światłowodowy wielomodowy ze złączami SC-LC duplex (dwuwłóknowy) o długości 2m. Patchcord wykonany na włóknie Corning OM4 (MM 50/125um).

    netto: 25.56 zł
    brutto: 31.44 zł
     
Wsparcie techniczne

Kupując produkt w naszym sklepie otrzymujesz bezpłatny dostęp do:

  • wsparcia technicznego dla zakupionych produktów,
  • pomoc w konfiguracji sprzętu,
  • otrzymujesz produkt sprawdzony i przetestowany przez naszych specjalistów,
  • dajemy gwarancję na nasze produkty,
  • produkty importujemy bezpośrednio od producentów.
Gwarancja

Jeśli wystąpią jakiekolwiek usterki tego produktu, możesz skorzystać z bezpłatnej naprawy gwarancyjnej lub naszej pogwarancyjnej usługi serwisowej.

Wszystkie produkty sprzedawane w naszym sklepie, zgodnie z polskim prawem, posiadają gwarancję producenta lub gwarancję sprzedawcy, w tym przypadku naszego sklepu.

Zadaj pytanie
Zgłoś do serwisu

    Odwiedź nas na

 
Informacja dotycząca cookies na tej stronie internetowej

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.