Stelaż zapasu kabla napowietrznego SZD-5 z dystansem 200mm

producent: Fibertechnic®

ID: 4629

Cena netto: 59.00 zł

Cena netto:65.00 zł

Cena brutto: 72.57 zł

Zadzwoń i zamów: +48 84 616 76 00

Opiekun produktu: Aleksandra Bielak

Informacja o produkcie:

Stelaż zapasu kabla z dystansem przeznaczony do zastosowania bezpośrednio na słupach kwadratowych lub okrągłych z panelem na wszystkie rodzaje muf nasłupowych typu MDU, FDB.

Gwarantuje prawidłowy promień gięcia kabla oraz umożliwia bezpieczne gromadzenie zapasu kabla liniowego i klienckiego.

Stelaż zapasu kabla z dystansem 20cm zaprojektowany do zastosowania przy kablach napowietrznych różnych średnich 2-12mm typu Aero, ADSS, oraz inne. Specjalnie rynienki zastrzeżone wzorem przemysłowym umożliwiają łagodne prowadzenie kabla co zapobiega jego zaginaniu się i uszkodzeniu. 

Trójramienna konstrukcja wykonana z aluminium w 100% odpornego na korozję malowana proszkowo. 

Odpowiednio zaprojektowany dystans 20mm do stelaża  za pomocą taśmy stalowej nierdzewnej montowany do słupa zgodnie z wymaganiami operatora energetycznego. Dodatkowo stelaż przygotowany jest pod montaż muf nasłupowych typu MDU, FDB na panelu.

Mufa montowana jest bezpośrednio do panela stelaża za pomocą dodawanych w zestawie wkrętów montażowych. Panel ma wykonane otwory pod wszystkie typu muf nasłupowych na rynku.

Zastrzeżony wzór przemysłowy    004037430-0001 

Zestawy zawierające ten produkt:

Specyfikacja produktu:

Średnica koła zapasu
Szerokość ramienia
Grubość ramienia
Dystans
Waga
Materiał
Kolor
EAN-Code
550mm
30mm
4mm
Tak, 200mm
0.7kg
aluminium malowany proszkowo
jasno szary
5902537380387

Zestawy zawierające ten produkt:

Powiązane z tym produktem:
  • Przełącznica (mufa) nasłupowa FDB0308G - 3 IN, 8 OUT CAROL

    Kompaktowa przełącznica światłowodowa do budowy sieci FTTH wyposażona w 3 wejścia na kabel oraz 8 wyjść. Kolor jasno szary.

    netto: 34.15 zł
    brutto: 42.01 zł
     
  • Przełącznica (mufa) nasłupowa FDB0216G - 2 IN,16 OUT ELIZA

    Kompaktowa przełącznica światłowodowa do budowy sieci FTTH wyposażona w 2 wejścia na kabel oraz 16 wyjść.Kolor czarny.

    netto: 57.28 zł
    brutto: 70.45 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • Kabel światłowodowy Optix FTTH AirFlow S-QOTKSdD 1J 9/125 ITU-T G.657A2 1000m

    Kabel Optix napowietrzny DROP S-QOTKSdD 1J jednomodowy z włóknem G657A2 to uniwersalne (zewnetrzno-wewnętrzne), okrągłe samonośne kable 3mm do zastosowania w systemach FTTx.

    netto: 540.17 zł
    brutto: 664.41 zł
     
  • Kabel światłowodowy Optix FTTH AirFlow S-QOTKSdD 2J 9/125 ITU-T G.657A2 1000m

    OPTIX kabel AirFlow S-QOTKSdD 2J jednomodowy z włóknem G657A2 to uniwersalne (zewnetrzno-wewnętrzne), okrągłe samonośne kable do zastosowania w systemach FTTx, wzmacniane włóknami aramidowymi (element nośny w instalacjach napowietrznych), lekka konstrukcja o małej średnicy 3mm, duża giętkość i odporność na przeciąganie, płaszcz PU, powłoka odporna na UV, całkowicie dielektryczne, siła naciąg instalacyjna: 800N, zakres temperaturowy od -20…+60 [°C]

    netto: 640.67 zł
    brutto: 788.02 zł
     
  • Kabel światłowodowy Optix FTTH AirFlow S-QOTKSdD 4J 9/125 ITU-T G.657A2 1000m

    OPTIX kabel AirFlow S-QOTKSdD 4J jednomodowy z włóknem G657A2 to uniwersalne (zewnetrzno-wewnętrzne), okrągłe samonośne kable do zastosowania w systemach FTTx, wzmacniane włóknami aramidowymi (element nośny w instalacjach napowietrznych), lekka konstrukcja o małej średnicy 3mm, duża giętkość i odporność na przeciąganie, płaszcz PU, powłoka odporna na UV, całkowicie dielektryczne, siła naciąg instalacyjna: 800N, zakres temperaturowy od -20…+60 [°C]

    netto: 792.92 zł
    brutto: 975.30 zł
     
  • Przełącznica (mufa) nasłupowa FDB0216G - 2 IN,16 OUT EMMA

    Kompaktowa przełącznica światłowodowa do budowy sieci napowietrznej FTTH wyposażona w 2 wejścia (owal port) na kabel oraz 16 wyjść. Kolor jasno szary.

    netto: 45.42 zł
    brutto: 55.87 zł
     
  • Kabel światłowodowy Optix FTTH AirFlow S-QOTKSdD 12J 9/125 ITU-T G.657A2 1000m

    OPTIX kabel AirFlow S-QOTKSdD 12J jednomodowy z włóknem G657A2 to uniwersalne (zewnetrzno-wewnętrzne), okrągłe samonośne kable do zastosowania w systemach FTTx.

    netto: 1 428.92 zł
    brutto: 1 757.58 zł
     
  • Kabel światłowodowy Optix FTTH AirFlow S-QOTKSdD 8J 9/125 ITU-T G.657A2 1000m

    OPTIX kabel AirFlow S-QOTKSdD 8J jednomodowy z włóknem G657A2 to uniwersalne (zewnetrzno-wewnętrzne), okrągłe samonośne kable do zastosowania w systemach FTTx, wzmacniane włóknami aramidowymi (element nośny w instalacjach napowietrznych), lekka konstrukcja o małej średnicy ~ 3.4mm, duża giętkość i odporność na przeciąganie, płaszcz PU, powłoka odporna na UV, całkowicie dielektryczne, siła naciąg instalacyjna: 800N, zakres temperaturowy od -20…+60 [°C]

    netto: 1 142.18 zł
    brutto: 1 404.89 zł
     
  • Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 30m

    Patchcord SC/APC SC/APC DROP 30m

    netto: 33.80 zł
    brutto: 41.57 zł
     
  • Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 60m

    Patchcord SC/APC SC/APC DROP 60m.

    netto: 53.90 zł
    brutto: 66.30 zł
     
  • Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 100m

    Patchcord SC/APC SC/APC DROP 100m.

    netto: 73.00 zł
    brutto: 89.79 zł
     
  • Mufa nasłupowa TRACOM MDU B16 oval port (uncut port)

    Mufa nasłupowa MDU B16 posiada dwa porty kablowe (oval port) oraz 16 portów na kable abonenckie DROP

    netto: 48.55 zł
    brutto: 59.72 zł
     
  • Mufa nasłupowa TRACOM MDU B08 oval port

    Mufa nasłupowa MDU B08 posiada dwa porty kablowe (oval port) oraz 8 portów na kable abonenckie

    netto: 38.31 zł
    brutto: 47.12 zł
     
  • Mufa nasłupowa TRACOM MDU E24 oval port + Patch panel 24xSC simplex

    Mufa nasłupowa TRACOM MDU E24 2xPG/oval port z panelem na adapery 24xSC Simplex

    netto: 69.36 zł
    brutto: 85.31 zł
     
  • Mufa nasłupowa Tracom FTTX MDU C16 uncut port

    Mufo-przełącznica naścienna/nasłupowa Tracom FTTX MDU C16 uncut port z 18 portami na kable magistralne oraz abonenckie oraz 18 adapterów światłowodowych SC simplex i splitter optyczny

    netto: 53.94 zł
    brutto: 66.35 zł
     
  • Fibertechnic kabel Aero DROP 2J 9/125 G.657A2 3mm -2000m

    FiberTechnic kabel napowietrzny DROP S-QOTKSdD 2J na bębenku 2000m. Kabel jednomodowy z włóknem Corning ClearCurve LBL fiber G657A2 to uniwersalne (zewnetrzno-wewnętrzne), okrągłe samonośne kable 3mm do zastosowania w systemach FTTx.

    netto: 1 150.00 zł
    brutto: 1 414.50 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • Mufa nasłupowa TRACOM MDU B16 2xPG

    Mufa nasłupowa MDU B16 posiada dwa porty kablowe z dławikami PG oraz 16 portów na kable abonenckie oraz panel na splitter oraz adaptery SC simplex.

    netto: 49.97 zł
    brutto: 61.46 zł
     
  • Fibertechnic kabel Aero DROP 2J 9/125 G.657A2 3mm

    FiberTechnic kabel napowietrzny DROP S-QOTKSdD 2J na bębenku 2000m. Kabel jednomodowy z włóknem Corning ClearCurve LBL fiber G657A2 to uniwersalne (zewnetrzno-wewnętrzne), okrągłe samonośne kable 3mm do zastosowania w systemach FTTx.

    netto: 0.70 zł
    brutto: 0.86 zł
     
  • Fibertechnic kabel Aero DROP 2J 9/125 G.657A2 3mm

    FiberTechnic kabel napowietrzny DROP S-QOTKSdD 2J na bębenku 2000m. Kabel jednomodowy z włóknem Corning ClearCurve LBL fiber G657A2 to uniwersalne (zewnetrzno-wewnętrzne), okrągłe samonośne kable 3mm do zastosowania w systemach FTTx.

    netto: 0.70 zł
    brutto: 0.86 zł
     
Wsparcie techniczne

Kupując produkt w naszym sklepie otrzymujesz bezpłatny dostęp do:

  • wsparcia technicznego dla zakupionych produktów,
  • pomoc w konfiguracji sprzętu,
  • otrzymujesz produkt sprawdzony i przetestowany przez naszych specjalistów,
  • dajemy gwarancję na nasze produkty,
  • produkty importujemy bezpośrednio od producentów.
Gwarancja

Jeśli wystąpią jakiekolwiek usterki tego produktu, możesz skorzystać z bezpłatnej naprawy gwarancyjnej lub naszej pogwarancyjnej usługi serwisowej.

Wszystkie produkty sprzedawane w naszym sklepie, zgodnie z polskim prawem, posiadają gwarancję producenta lub gwarancję sprzedawcy, w tym przypadku naszego sklepu.

Zadaj pytanie
Zgłoś do serwisu

    Odwiedź nas na

    Szybki Kontakt

  • Cyberteam Sp. z o.o.
    ul. Strefowa 8,
    22-400 Zamość

    Telefon: +48 84 616 76 00
    Kontakt handlowy: 84 616 76 60
    E-mail: cyberteam(at)cyberteam.pl

 
Informacja dotycząca cookies na tej stronie internetowej

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.