AKTUALNE OFERTY PRACY

 ELEKTRONIK PROGRAMISTA
 Zakres obowiązków:
  •  opracowywanie i udział we wdrażaniu nowych produktów oraz nowych rozwiązań w produktach wytwarzanych przez firmę;
  • opracowywania rozwiązań elektrycznych, elektronicznych i programistycznych;
  • przygotowanie wymaganej dokumentacji technicznej dotyczącej projektowanych rozwiązań sprzętowych i programowych.
Wymagania:
  •  wykształcenie wyższe kierunkowe;
  • umiejętności w projektowaniu i prototypowaniu układów scalonych. W tym programowanie mikrokontrolerów ATMEGA;
  • wiedza o budowie i funkcjonowaniu sieci komputerowych;
  • znajomość języka BASCOM, znajomość języka C/C++ będzie dodatkowym atutem;
  • umiejętność diagnozowania i usuwania usterek w sprzęcie sieciowym, chęć nauki i eksperymentowania.
 Oferujemy:
  •  pracę w pełnym wymiarze godzin;
  • umowę o pracę na czas nieokreślony;
  • ciekawą pracę w pełnym energii młodym zespole;
  • rozwój osobisty.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV wraz ze zdjęciem wysłać na rekturacja@cyberteam.pl lub dostarczyć bezpośrednio do siedziby firmy.

    Visit us on