AKTUALNE OFERTY PRACY

MANAGER SPRZEDAŻY

Zakres obowiązków:
  • budowanie własnej grupy sprzedażowej;
  • realizacja celów sprzedażowych;
  • doradztwo klientom indywidualnym, firmom oraz instytucjom z zakresu branży;
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy;
  • reprezentowanie firmy na targach krajowych i zagranicznych;
  • wkład w ciągły rozwój firmy.
Wymagania:
  • kreatywność;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • mile widziana znajomość innych języków obcych;
  • umiejętność pracy w zespole, wzajemna współpraca;
  • otwartość na nowe cele i przedsięwzięcia firmy;
  • gotowość do działania i aktywność w działaniu.
Oferujemy:
  • pracę w pełnym wymiarze godzin;
  • umowę o pracę na czas nieokreślony;
  • ciekawą pracę w pełnym energii młodym zespole;
  • nieograniczone zarobki;
  • rozwój osobisty;
  • uczestnictwo w eventach i targach promocyjnych w kraju i za granicą.

Mile widziani przedstawiciele handlowi.

 ELEKTRONIK PROGRAMISTA
  •  opracowywanie i udział we wdrażaniu nowych produktów oraz nowych rozwiązań w produktach wytwarzanych przez firmę;
  • opracowywania rozwiązań elektrycznych, elektronicznych i programistycznych;
  • przygotowanie wymaganej dokumentacji technicznej dotyczącej projektowanych rozwiązań sprzętowych i programowych.
Wymagania:
  •  wykształcenie wyższe kierunkowe;
  • umiejętności w projektowaniu i prototypowaniu układów scalonych. W tym programowanie mikrokontrolerów ATMEGA;
  • wiedza o budowie i funkcjonowaniu sieci komputerowych;
  • znajomość języka BASCOM, znajomość języka C/C++ będzie dodatkowym atutem;
  • umiejętność diagnozowania i usuwania usterek w sprzęcie sieciowym, chęć nauki i eksperymentowania.
 Oferujemy:
  •  pracę w pełnym wymiarze godzin;
  • rozwój osobisty.

 SPAWACZ
  •  spawanie konstrukcji aluminiowych;
  • spawanie obudów aluminiowych i szaf telekomunikacyjnych;
  • spawanie konstrukcji stalowych.
 Wymagania:
  • wykształcenie zasadnicze zawodowe;
  • umiejętności i uprawnienia do spawania metodą TIG i MIG;
  • umiejętność  spawania detali metalowych zgodnie z instrukcją i obowiązującą dokumentacją;
  • doświadczenie w zawodzie.
Oferujemy:

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV wraz ze zdjęciem wysłać na rekturacja@cyberteam.pl lub dostarczyć bezpośrednio do siedziby firmy.

    Visit us on