• /
Sortuj według:
        
  • Adapter hybrydowy SM FC-LC (1.25mm) simplex

    Adapter FC/UPC męski - LC/UPC żeński simplex, pasuje jako redukcja ferulli z 2.5mm na 1.25mm do lokalizatorów lub mierników.

    netto: 38.00 zł
    brutto: 46.74 zł
     
  • Adapter światłowodowy E2000/APC SM simplex

    Adapter światłowodowy (złącze centrujące) służący do łączenia jednomodowych patchcordów transmisyjnych zakończonych złączami E2000/APC simplex. Element pasywny sieci służący do łączenia włókien optycznych za pomocą precyzyjnie wycentrowanej szczelinie powietrznej za pośrednictwem wtyku optycznego.

    netto: 21.00 zł
    brutto: 25.83 zł
     
  • Adapter światłowodowy E2000/UPC SM simplex

    Adapter światłowodowy (złącze centrujące) służący do łączenia jednomodowych patchcordów transmisyjnych zakończonych złączami E2000/UPC simplex. Element pasywny sieci służący do łączenia włókien optycznych za pomocą precyzyjnie wycentrowanej szczelinie powietrznej za pośrednictwem wtyku optycznego.

    netto: 21.00 zł
    brutto: 25.83 zł
     

    Zapytaj o produkt

  • Adapter światłowodowy FC/APC SM simplex

    Adapter światłowodowy (złącze centrujące) służący do łączenia jednomodowych patchcordów transmisyjnych zakończonych złączami FC/APC simplex. Element pasywny sieci służący do łączenia włókien optycznych za pomocą precyzyjnie wycentrowanej szczelinie powietrznej za pośrednictwem wtyku optycznego.

    netto: 1.70 zł
    brutto: 2.09 zł
     
  • Adapter światłowodowy LC MM duplex

    Adapter światłowodowy (złącze centrujące) służący do łączenia wielomodowych patchcordów OM1, OM2, OM3 transmisyjnych zakończonych złączami LC duplex. Element pasywny sieci służący do łączenia włókien optycznych w precyzyjnie wycentrowanej szczelinie powietrznej za pośrednictwem wtyku optycznego.

    netto: 2.29 zł
    brutto: 2.82 zł
     
  • Adapter światłowodowy LC MM OM4 duplex

    Adapter światłowodowy (złącze centrujące) służący do łączenia wielomodowych patchcordów OM4 transmisyjnych zakończonych złączami LC duplex. Element pasywny sieci służący do łączenia włókien optycznych w precyzyjnie wycentrowanej szczelinie powietrznej za pośrednictwem wtyku optycznego.

    netto: 2.89 zł
    brutto: 3.55 zł
     
  • Adapter światłowodowy LC MM OM4 quad

    Adapter światłowodowy (złącze centrujące) służący do łączenia wielomodowych patchcordów OM4 transmisyjnych zakończonych złączami LC quad. Element pasywny sieci służący do łączenia włókien optycznych w precyzyjnie wycentrowanej szczelinie powietrznej za pośrednictwem wtyku optycznego.

    netto: 7.82 zł
    brutto: 9.62 zł
     
  • Adapter światłowodowy LC/APC SM duplex

    Adapter światłowodowy (złącze centrujące) służący do łączenia jednomodowych patchcordów transmisyjnych zakończonych złączami LC/APC duplex. Element pasywny sieci służący do łączenia włókien optycznych w precyzyjnie wycentrowanej szczelinie powietrznej za pośrednictwem wtyku optycznego.

    netto: 2.29 zł
    brutto: 2.82 zł
     
  • Adapter światłowodowy LC/APC SM quad

    Adapter światłowodowy (złącze centrujące) służący do łączenia jednomodowych patchcordów transmisyjnych zakończonych złączami LC/APC quad. Element pasywny sieci służący do łączenia włókien optycznych w precyzyjnie wycentrowanej szczelinie powietrznej za pośrednictwem wtyku optycznego.

    netto: 6.82 zł
    brutto: 8.39 zł
     
  • Adapter światłowodowy LC/UPC SM duplex

    Adapter światłowodowy (złącze centrujące) służący do łączenia jednomodowych patchcordów transmisyjnych zakończonych złączami LC/UPC duplex. Element pasywny sieci służący do łączenia włókien optycznych w precyzyjnie wycentrowanej szczelinie powietrznej za pośrednictwem wtyku optycznego.

    netto: 2.29 zł
    brutto: 2.82 zł
     
  • Adapter światłowodowy LC/UPC SM quad

    Adapter światłowodowy (złącze centrujące) służący do łączenia jednomodowych patchcordów transmisyjnych zakończonych złączami LC/UPC quad. Element pasywny sieci służący do łączenia włókien optycznych w precyzyjnie wycentrowanej szczelinie powietrznej za pośrednictwem wtyku optycznego.

    netto: 5.14 zł
    brutto: 6.32 zł
     
  • Adapter światłowodowy LC/UPC SM simplex

    Adapter światłowodowy (złącze centrujące) służący do łączenia jednomodowych patchcordów transmisyjnych zakończonych złączami LC/UPC simplex. Element pasywny sieci służący do łączenia włókien optycznych w precyzyjnie wycentrowanej szczelinie powietrznej za pośrednictwem wtyku optycznego.

    netto: 2.10 zł
    brutto: 2.58 zł
     
  • Adapter światłowodowy SC MM duplex

    Adapter światłowodowy (złącze centrujące) służący do łączenia wielomodowych patchcordów transmisyjnych zakończonych złączami SC duplex. Element pasywny sieci służący do łączenia włókien optycznych w precyzyjnie wycentrowanej szczelinie powietrznej za pośrednictwem wtyku optycznego.

    netto: 1.59 zł
    brutto: 1.96 zł
     
  • Adapter światłowodowy SC MM OM4 duplex

    Adapter światłowodowy (złącze centrujące) służący do łączenia wielomodowych patchcordów OM4 transmisyjnych zakończonych złączami SC duplex. Element pasywny sieci służący do łączenia włókien optycznych w precyzyjnie wycentrowanej szczelinie powietrznej za pośrednictwem wtyku optycznego.

    netto: 1.69 zł
    brutto: 2.08 zł
     
  • Adapter światłowodowy SC MM OM4 simplex

    Adapter światłowodowy (złącze centrujące) służący do łączenia wielomodowych patchcordów OM4 transmisyjnych zakończonych złączami SC simplex. Element pasywny sieci służący do łączenia włókien optycznych w precyzyjnie wycentrowanej szczelinie powietrznej za pośrednictwem wtyku optycznego.

    netto: 0.89 zł
    brutto: 1.09 zł
     
  • Adapter światłowodowy SC MM simplex

    Adapter światłowodowy (złącze centrujące) służący do łączenia wielomodowych patchcordów transmisyjnych zakończonych złączami SC simplex. Element pasywny sieci służący do łączenia włókien optycznych w precyzyjnie wycentrowanej szczelinie powietrznej za pośrednictwem wtyku optycznego.

    netto: 0.84 zł
    brutto: 1.03 zł
     
  • Adapter światłowodowy SC/APC SM duplex

    Adapter światłowodowy (złącze centrujące) służący do łączenia jednomodowych patchcordów transmisyjnych zakończonych złączami SC/APC duplex. Element pasywny sieci służący do łączenia włókien optycznych w precyzyjnie wycentrowanej szczelinie powietrznej za pośrednictwem wtyku optycznego.

    netto: 1.55 zł
    brutto: 1.91 zł
     
  • Adapter światłowodowy SC/APC SM duplex 20szt.

    Adapter światłowodowy (złącze centrujące) służący do łączenia jednomodowych patchcordów transmisyjnych zakończonych złączami SC/APC duplex. Element pasywny sieci służący do łączenia włókien optycznych za pomocą precyzyjnie wycentrowanej szczelinie powietrznej za pośrednictwem wtyku optycznego.

    netto: 28.40 zł
    brutto: 34.93 zł
     
  • Adapter światłowodowy SC/APC SM duplex zaślepka transparentna

    Adapter światłowodowy (złącze centrujące) służący do łączenia jednomodowych patchcordów transmisyjnych zakończonych złączami SC/APC duplex. Element pasywny sieci służący do łączenia włókien optycznych w precyzyjnie wycentrowanej szczelinie powietrznej za pośrednictwem wtyku optycznego.

    netto: 1.59 zł
    brutto: 1.96 zł
     
  • Adapter światłowodowy SC/APC SM simplex

    Adapter światłowodowy (złącze centrujące) służący do łączenia jednomodowych patchcordów transmisyjnych zakończonych złączami SC/APC simplex. Element pasywny sieci służący do łączenia włókien optycznych za pomocą precyzyjnie wycentrowanej szczelinie powietrznej za pośrednictwem wtyku optycznego.

    netto: 0.79 zł
    brutto: 0.97 zł
     
  • Adapter światłowodowy SC/APC SM simplex 50szt.

    Adapter światłowodowy (złącze centrujące) służący do łączenia jednomodowych patchcordów transmisyjnych zakończonych złączami SC/APC simplex. Element pasywny sieci służący do łączenia włókien optycznych za pomocą precyzyjnie wycentrowanej szczelinie powietrznej za pośrednictwem wtyku optycznego.

    netto: 38.80 zł
    brutto: 47.72 zł
     
  • Adapter światłowodowy SC/APC SM simplex bez kołnierza

    Adapter światłowodowy SC/APC simplex bez kołnierza dedykowany do puszek abonenckich FTTH. Element pasywny sieci służący do łączenia włókien optycznych za pomocą precyzyjnie wycentrowanej szczelinie powietrznej za pośrednictwem wtyku optycznego.

    netto: 0.81 zł
    brutto: 1.00 zł
     
  • Adapter światłowodowy SC/APC SM simplex zaślepka transparentna

    Adapter światłowodowy (złącze centrujące) służący do łączenia jednomodowych patchcordów transmisyjnych zakończonych złączami SC/APC simplex z zaślepką transparentną. Element pasywny sieci służący do łączenia włókien optycznych za pomocą precyzyjnie wycentrowanej szczelinie powietrznej za pośrednictwem wtyku optycznego.

    netto: 0.80 zł
    brutto: 0.98 zł
     
  • Adapter światłowodowy SC/UPC SM duplex

    Adapter światłowodowy (złącze centrujące) służący do łączenia jednomodowych patchcordów transmisyjnych zakończonych złączami SC/UPC duplex. Element pasywny sieci służący do łączenia włókien optycznych za pomocą precyzyjnie wycentrowanej szczelinie powietrznej za pośrednictwem wtyku optycznego.

    netto: 1.52 zł
    brutto: 1.87 zł
     
  • Adapter światłowodowy SC/UPC SM simplex

    Adapter światłowodowy (złącze centrujące) służący do łączenia jednomodowych patchcordów transmisyjnych zakończonych złączami SC/UPC simplex. Element pasywny sieci służący do łączenia włókien optycznych w precyzyjnie wycentrowanej szczelinie powietrznej za pośrednictwem wtyku optycznego.

    netto: 0.79 zł
    brutto: 0.97 zł
     
  • Adapter światłowodowy z klapką SC/APC SM Simplex

    Adapter światłowodowy (złącze centrujące) z klapką zabezpieczającą, służący do łączenia jednomodowych patchcordów transmisyjnych zakończonych złączami SC/APC simplex. Element pasywny sieci służący do łączenia włókien optycznych za pomocą precyzyjnie wycentrowanej szczelinie powietrznej za pośrednictwem wtyku optycznego.

    netto: 2.05 zł
    brutto: 2.52 zł
     
  • Zaślepka SC duplex do przełącznic

    Zaślepka do wypełnienia nieobsadzonych adapterami gniazd w rozmiarze SC duplex np. w przełącznicach, szafkach światłowodowych itp.

    netto: 0.74 zł
    brutto: 0.91 zł
     
  • Zaślepka SC simplex do przełącznic

    Zaślepka do wypełnienia nieobsadzonych adapterami gniazd w rozmiarze SC simplex np. w przełącznicach, szafkach światłowodowych itp.

    netto: 0.39 zł
    brutto: 0.48 zł
     

    Odwiedź nas na

 
Informacja dotycząca cookies na tej stronie internetowej

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.