BDCOM P3310 OLT 4GE GEPON

producent: BDCOM

ID: 3344

Cena netto: 2 519.32 zł

Cena brutto: 3 098.76 zł

Zadzwoń i zamów: +48 84 616 76 00

Opiekun produktu: Piotr Kawala

Informacja o produkcie:

Urządzenie typu OLT z czterema gniazdami na wkładki SFP PON. Dodatkowo wyposażone w port konsoli, 2x port Gigabit COMBO, 2x port Gigabit SFP, 2x port Gigabit TX. Urządzenie jest zasilane napięciem AC90-264V, posiada możliwość zamontowania w szafie RACK 19 cali. Konstrukcja jest chłodzona pasywnie, jest więc cicha.

BDCOM P3310C jest zgodny ze standardem IEEE802.3ah i YD/T 1475-2006, wspiera CTC20/2.1, automatycznie wykrywa końcówki ONU innych producentów.

BDCOM P3310C OLT wspiera symetryczna transmisję danych uplink/downlink 1.25Gbps zapewniając efektywne wykorzustanie przepustowości. Dzięki temu dostawcy są w stanie świadczyć niezawodną usługę dostępu do sieci swoim klientom. Dzięki współpracy z końcówkami ONU różnych producentów, minimalizowane są koszty modernizacji i rozbudowy istniejącej sieci.


BDCOM P3310C OLT wspiera maksymalnie 4 wkładki PON systems. To rozwiązanie cechują następujące zalety:

- Dostosowuje się do topologii sieci

- DBA (Dynamic Bandwidth Allocation) sprawia że użytkownicy mogą się cieszyć z wysokiej przepustowości, dzięki sprawnemu, niezawodnemu mechanizmowi QoS 

- Wspiera do 256 końcówek ONU

Specyfikacja produktu:

Cechy

Interjfejsy

Interfej PON




Standardy






Funkcje warstwy L3
QoS 






VLAN 



Multicast 


Niezawodność



Bezpieczeństwo




Zarządzanie







Cechy fizyczne


Wymagania środowiskowe

Zasilanie 




Maximum coupling ratio, 1:64 
32G backplane bandwidth 
6 GE ports (2 gigabit RJ45 ports, 2 combo ports, 2 gigabit optical ports) 
4 fixed EPON ports 
A 1Gbps transmission rate with downlink and uplink symmetry 
Average luminous power on the PON port: +2dbm ~ +7dbm 
Optical acceptance senitivity of the PON port: not less than -30dBm 
Security: ONU authentication mechanism 
Network coverage diameter: 30 kilometers 
IEEE802.3ah 
IEEE 802.1D, Spanning Tree 
IEEE 802.1Q, VLAN 
IEEE 802.1w, RSTP 
IEEE 802.3ad physical link static/dynamic aggregation (LACP) 
Ethernet – II, Ethernet-SNAP 
IEEE 802.3ad  VLAN Stacking( Q in Q) 
Supporting static route 
Backpressure flow control (half duplex) 
IEEE 802.3x flow control (full duplex) 
IEEE p802.1p, CoS 
WR, SP and FIFO 
Supporting the Mark/Remark priority of 802.1P/DSCP 
Limiting the uplink/downlink rate based on each ONU 
Supporting DBA and SLA 
Port-based VLAN 
GVRP 
IEEE802.1Q VLAN relay 
Supporting QinQ and flexible QinQ 
IGMP v1/v2/v3 
IGMP Snooping 
Multicast VLAN and limited multicast 
Unidirectional Link Detection (UDLD) 
Hot swap of the EPON optical module on the expanded slot 
EAPS fast loopback protection function 
Optical path protection of EPON 
Limiting the maximum number of users on each port 
Port isolation 
Controlling the storm of packets 
Flow-based ACL access control function 
Transmission data encryption on the PON interface 
Various management modes such as CLI, Web, SNMP, TELNET and cluster 
RMONv1, group 1, group 2, group 3 and group 9 
SSHv1/v2 
Upgrading the software and the bootrom through TFTP and FTP 
Local or the server’s syslog logs 
Command prompt in English or in Chinese 
Network testing tools such as ping and traceroute 
Debug output 
442mm(W) x315mm(D) x 44mm(H) 
Installation: A 19-inch cabinet 
Weight: 2kg 
Working condition: 0℃-55℃; 10%-85% no condensation 
Storage condition: -40℃-80℃; 5%-95%; no condensation  
Input voltage: AC100-240V
Input frequency: 47-63Hz 
Supporting power input from two power sources 
Input current: 1A/230V 
Power consumption: Up to 40W
Powiązane z tym produktem:
  • NETIS EP8101G ONU Epon Terminal

    ONU EP8101G (Optyczny terminal sieciowy) netis jest zgodny ze standardami IEE 802.3-2005. W urządzeniu zastosowano podział pasma oparty o QoS oraz zabezpieczenia wraz z różnorodnymi zasadami klasyfikacji i filtrowania. Brak wentylatora czyni EPON idealnym do zastosowań domowych. Podczas połączenia z EPON OLT (Terminal sieci optycznej) EP8208, urządzenie oferuje 1Gbps symetrycznej transmisji Ethernet przez ODN (Optycznej sieci dystrybucji)

    netto: 103.92 zł
    brutto: 127.82 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • PHOTOP SFP PHHW6388-POLT-SI-C EPON-OLT-PX20+

    Wkładka SFP przeznaczona do urządzeń OLT.

    netto: 129.90 zł
    brutto: 159.78 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • Hisense LTE4302M-BC+ EPON-OLT-PX20+ Moduł SFP do OLT

    netto: 96.00 zł
    brutto: 118.08 zł
     
  • ExtraLink EPON 1GE ONU JOWISZ Bridge

    Extralink 1GE ONU compatybilny z IEEE 802.3-2005 i EPON specfikacją (V2.1). Terminal abonencki GEPON JOWISZ posiada port 1Gb oraz PON SC/UPC kompatybilne z ExtraLink, BDCOM, ZTE, Uplink itp. JOWISZ posiada chipset CORTINA.

    netto: 77.35 zł
    brutto: 95.14 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • ExtraLink GEPON/EPON ONU WIFI 1GE/3FE/VOIP

    ExtraLink GEPON ONU WIFI 1GE/3FE/VOIP - światłowodowy terminal kliencki stosowany w technologi EPON/GEPON

    netto: 238.00 zł
    brutto: 292.74 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • Netis EP8104 EPON ONT 1xPON 4xRJ-45

    ONU EP8104 (Optyczny terminal sieciowy) netis jest zgodna z normami produktów IEE 802.3-2005. W urządzeniu zastosowano podział pasma oparty o QoS oraz zabezpieczenia wraz z różnorodnymi zasadami klasyfikacji i filtrowania. Brak wentylatora czyni EPON idealnym do zastosowań domowych. Podczas połączenia z EPON OLT (Terminal sieci optycznej) EP8208, urządzenie oferuje 1Gbps symetrycznej transmisji Ethernet przez ODN (Optycznej sieci dystrybucji).

    netto: 72.81 zł
    brutto: 89.56 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • ExtraLink EPON ONU 1GE+WIFI

    netto: 166.36 zł
    brutto: 204.62 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • Promocja Netis EP8104P EPON ONT 1x PON 4x RJ-45 2x FXS VoIP

    Netis EP8104P to ONU zgodne ze standardem EPON. Wyposażono go w 4 porty Fast Ethernet i 2 FXS VoIP. Urządzenie zgodne plug & play, nie wymaga żadnej konfiguracji, wystarczy je podłączyć.

    netto: 189.00 zł
    brutto: 232.47 zł
    netto:210.00 zł
  • ExtraLink EPON ONT 1GE 1FE WiFi ONU

    EPON ONT jest urzadzeniem zaprojektowanym i przeznaczonym do pracy w sieciach FTTH. Wbudowany nadajnik radiowy wspiera standard 802.11n. Dzięki stabilnej pracy i pełnej zgodności ze standardem IEEE802.3ah ONT idealnie nadaje się do pracy jako urządzenie EPON.

    netto: 169.00 zł
    brutto: 207.87 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • Miernik mocy optycznej PON Grandway FHP2P01 1310/1490/1550nm

    Miernik Grandway FHP2P01 PON do pomiarów poziomu mocy optycznej na falach 1310/1490/1550nm

    netto: 814.06 zł
    brutto: 1 001.29 zł
     
  • Miernik mocy optycznej In-Line PON-UP80B, z pamięcią SC/APC

    Miernik mocy In-Line PON-UP80B jest przelotowym miernikiem mocy optycznej stosowanym w pomiarach sieci PON (EPON, GPON).

    netto: 999.00 zł
    brutto: 1 228.77 zł
     
  • Szafa telekomunikacyjna zewnętrzna 19

    Szafa telekomunikacyjna zewnętrzna aluminiowa 18U 19" o wymiarach 1196/625/625 z ochroną szczelności IP56 montowana na studnię SK-1 lub na cokół aluminiowy 600x600

    netto: 3 654.00 zł
    brutto: 4 494.42 zł
     
  • ExtraLink EPON 1GE ONU LUNA V2

    Extralink 1GE ONU działająca w funkcji ROUTING/NAT. Terminal abonencki GEPON LUNA posiada port 1Gb oraz PON SC/UPC kompatybilne z ExtraLink, BDCOM, ZTE, Uplink itp. LUNA posiada chipset ZTE.

    netto: 64.80 zł
    brutto: 79.70 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • Fibertechnic Splitter PLC SM 1:2 x 16szt. w obudowie RACK19 1U złącza SC/APC

    Fibertechnic Splitter PLC Rack19" 1U to komplet 16 splitterów symetrycznych z podziałem mocy optycznej 1:2 zmontowanych w obudowie 1U ze złączami SC/APC na panelu.

    netto: 519.00 zł
    brutto: 638.37 zł
     
  • Fibertechnic Splitter PLC SM 1:4 x 8szt. w obudowie RACK 1U złącza SC/APC

    Fibertechnic Splitter PLC Rack19" 1U to komplet 8 splitterów symetrycznych z podziałem mocy optycznej 1:4 zmontowanych w obudowie 1U ze złączami SC/APC na panelu.

    netto: 380.00 zł
    brutto: 467.40 zł
     
  • Splitter asymetryczny FBT 1:2 40/60 SC/APC 900um 1m

    Splitter FBT 1:2 asymetryczny z podziałem mocy optycznej 40:60 zakończony złączami SC/APC w powłoce pigtailowej 900um o długości 1m

    netto: 22.66 zł
    brutto: 27.87 zł
     
  • Splitter asymetryczny FBT 1:2 10/90 SC/APC 900um 1m

    Splitter FBT 1:2 asymetryczny z podziałem mocy optycznej 10:90 zakończony złączami SC/APC w powłoce pigtailowej 900um o długości 1m

    netto: 22.66 zł
    brutto: 27.87 zł
     
  • Miernik mocy optycznej mocy InGaAs OPM-UP80C SC/PC z lokalizatorem VFL

    Miernik mocy InGaAs (OPM-UP80C), dokładność 5%, zakres -70..+10dBm

    netto: 841.56 zł
    brutto: 1 035.11 zł
     
  • Szafa termoizolowana zewnętrzna 19

    Szafa termoizolowana klimatyzowana 24U 19" o wymiarach STZK 1343/635/635 (głębokość 998cm z klimatyzatorem) Klimatyzator o mocy 1100W i ochroną szczelności IP56. Szafa montowana na cokół aluminiowy 600x600

    netto: 13 800.00 zł
    brutto: 16 974.00 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • Miernik / Źródło światła ORL VeEX FX45 1310/1500nm, miernik -65..+3dBm SC/APC

    Miernik strat odbiciowych RL, miernik mocy optycznej -65..+3dBm i Źródło światła 1310/1500nm ORL VeEX FX45, ze złączem SC/APC

    netto: 3 885.60 zł
    brutto: 4 779.29 zł
     
  • Szafa telekomunikacyjna termoizolowana 19

    Szafa telekomunikacyjna termoizolowana zewnętrzna STZ 30U 19" o wymiarach 1729/625/816 z ochroną szczelności IP56 montowana na cokół aluminiowy 600x800, wyposażona w system wentylacyjno grzewczy z Rozdzielnicą Elektryczną.

    netto: 9 399.00 zł
    brutto: 11 560.77 zł
     
  • ExtraLink EPON 1GE ONU LUNA V1 ROUTING/NAT

    Extralink 1GE ONU działająca w funkcji ROUTING/NAT. Terminal abonencki GEPON LUNA posiada port 1Gb oraz PON SC/UPC kompatybilne z ExtraLink, BDCOM, ZTE, Uplink itp. LUNA posiada chipset ZTE.

    netto: 53.04 zł
    brutto: 65.24 zł
     
Wsparcie techniczne

Kupując produkt w naszym sklepie otrzymujesz bezpłatny dostęp do:

  • wsparcia technicznego dla zakupionych produktów,
  • pomoc w konfiguracji sprzętu,
  • otrzymujesz produkt sprawdzony i przetestowany przez naszych specjalistów,
  • dajemy gwarancję na nasze produkty,
  • produkty importujemy bezpośrednio od producentów.
Gwarancja

Jeśli wystąpią jakiekolwiek usterki tego produktu, możesz skorzystać z bezpłatnej naprawy gwarancyjnej lub naszej pogwarancyjnej usługi serwisowej.

Wszystkie produkty sprzedawane w naszym sklepie, zgodnie z polskim prawem, posiadają gwarancję producenta lub gwarancję sprzedawcy, w tym przypadku naszego sklepu.

Zadaj pytanie
Zgłoś do serwisu

    Odwiedź nas na

 
Informacja dotycząca cookies na tej stronie internetowej

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.