Spawarka światłowodowa FSP-UP80

producent: ULTIpulse

ID: 3865

Produkt archiwalny

Opiekun produktu: Piotr Kawala

Informacja o produkcie:

Świetna spawarka światłowodowa FSP-UP80 firmy ULTIpulse z obcinarką do włókien światłowodowych FCV-UP50 oraz stripperem CFS-2, zapasową parą elektrod i gratisowym dyspenserem na alkohol

W udoskonalonym modelu spawarki FSP-UP80 wprowadzono kilka zmian:

  • Nowa spawarka jest o 20% mniejsza
  • Nowa spawarka jest o 20% lżejsza
  • Nowa spawarka wygrzewa osłonki o 30% szybciej
  • Nowa spawarka i walizka trasportowa mają nowy kolor: teraz orange!
Przy zmniejszonych gabarytach i wadze producent zachował wszelkie najlepsze cechy poprzedniego modelu:
  • duży i wyraźny wyświetlacz z polskim menu,
  • szybką i niezawodną pracę,
  • centrowanie do rdzenia włókna.
  • W wersji H - wymienne uchwyty do różnych rodzajów włókien oraz do złączy dospawywanych SOC.
Wyjątkowo kompaktowa i lekka spawarka FSP-UP80 oferuje najnowszą technologię spawania włókien z centrowaniem do rdzenia. Dzięki szybkiemu przetwarzaniu obrazu oraz procesowi centrowania do rdzenia pozwala na automatyczne wykonanie spawu o doskonałych parametrach. Wbudowany kolorowy wyświetlacz LCD jest obrotowy i zapewnia doskonałą widoczność położenia spawanych włókien i rdzeni. Urządzenie jest lekkie, zasilane z wewn. akumulatora i zewnętrznego zasilacza AC. Spawarka bardzo dobrze nadaje się do wszystkich instalacji telekomunikacyjnych, telewizji kablowej i przemysłowej CCTV.

Jednostka ta posiada duży, ponad 5-calowy wyświetlacz z przyjazną użytkownikowi nawigacją po menu.
Zestaw standardowy jest domyślnie wyposażony w precyzyjną obcinarkę do włókien, stripper Clauss, zapasową parę elektrod, zasilacz sieciowy, oprogramowanie do transmisji wyników do PC poprzez USB i mocną walizkę transportową. 

Polska wersja językowa rozwiązuje problemy klientów związane z użytkowaniem i obsługą spawarki.
Pełny polski interfejs użytkownika pozwala uniknąć problemów ze zrozumienia komunikatów, natomiast rozszerzone sekcje opisujące "krok po kroku" takie czynności jak kalibracja, czyszczenie elektrod i soczewek oraz ustawienie ostrości kamer znaczenie ułatwiają codzienną obsługę.

W skład FSP-UP80 wchodzi: 

- najlepsza spawarka centrująca do rdzenia w tej klasie cenowej,
- polski interfejs użytkownika,
- polska instrukcja obsługi w wersji książkowej (a nie elektronicznej!),
- bogato wyposażony zestaw podstawowy.

Prowadzimy cykl szkoleń z zakresu spawania śwaitłowodów oraz organizacją kabli, pigtaili.

https://www.cyberteam.pl/94_szkolenia-swiatlowodowe

 


Specyfikacja produktu:

Typ włókna światłowodowego:
Średnica płaszcza:
Średnica pokrycia pierwotnego:
Metoda centrowania:


Wyświetlacz:

Średnia tłumienność:
Średni czas spawania:
Średni czas wygrzewania:
Programy spawania:
Warunki pracy

Pamięć spawów:
Podłączenie do komputera:
Zasilanie:


Żywotność elektrod:
Wymiary:
Waga:
Temperatura pracy:
SM (G.652, G.657), MM (G.651), DS (G.653), NZDS (G.655)
125 um
0.2 ... 1.5 mm
centrowanie do rdzenia
centrowanie do pokrycia
centrowanie manualne
5,1, TFT LCD, kolorowy
równoczesne wyświetlanie w dwóch płaszczyznach (X-Y)
0.02dB (SM), 0.01dB (MM), 0.04dB (DS), 0.04dB( NZDS)
9 sekund (SM)
25 sekund
20
0..5000m n.p.m.
max. prędkość wiatru: 15m/s
5000 wyników
interfejs USB
AC: 100-240V / 50-60Hz,
DC: akumulator Li 8AH na ok. 200 cykli (spaw+wygrzewanie)
Możliwość zasilania z gniazda zapalniczki samochodowej
2000 spawów
170 x 150 x 125 mm
2.3 kg z baterią
-10°C ... 50°C
Powiązane z tym produktem:
  • Mini Miernik mocy optycznej Grandway FHP12A (-70dBm do +10dBm)

    Miniaturowy miernik mocy optycznej Grandway FHP12A dedykowany jest dla instalatorów sieci FTTH. Uniwersalne złącze na ferulle 2,5mm czyli wtyki SC, FC, ST, E2000

    netto: 176.62 zł
    brutto: 217.24 zł
     
  • Reflektometr GRANDWAY OTDR SMF 1310/1550nm, 35/33dB FHO5000-D35

    Reflektometry Grandway serii FHO5000-D przeznaczone są do testowania włókien jednomodowych w sieciach dalekosiężnych, kampusowych i dostępowych. Ich silna i zwarta budowa oraz wytrzymała bateria czynią je idealnymi do pracy w terenie.

    netto: 8 330.00 zł
    brutto: 10 245.90 zł
     
  • Reflektometr GRANDWAY OTDR SMF 1310/1550/1625nm, 40/38/38dB FHO5000-T40F

    Reflektometry Grandway serii FHO5000-D przeznaczone są do testowania włókien jednomodowych w sieciach dalekosiężnych i dostępowych, głównie typu FTTX wykonując pomiary na długości fali 1625nm (filtrowanej). Ich silna i zwarta budowa oraz wytrzymała bateria czynią je idealnymi do pracy w terenie.

    netto: 16 745.00 zł
    brutto: 20 596.35 zł
     
  • Zestaw dla spawacza światłowodów - Podstawowy

    Podstawowy zestaw narzędzi i materiałów eksploatacyjnych, przeznaczony dla osób które decydują się na zakup pierwszej spawarki i wraz z nią chcą nabyć podstawowe wyposażenie niezbędne w pracy ze światłowodami.

    netto: 599.00 zł
    brutto: 736.77 zł
     
  • Zestaw dla spawacza światłowodów - Rozszerzony

    Rozszerzony zestaw narzędzi i materiałów eksploatacyjnych dla instalatórów dla których zestaw startowy jest niewystarczający. Komplet rozszerzony o dodatkowy stripper do kabli płaskich FTTX i stripper Ripley RCS-114 (umożliwia spiralne cięcie płaszcza) zamiast modelu MK02 oraz materiały czyszczące i ułatwiające codzienną pracę.

    netto: 1 049.00 zł
    brutto: 1 290.27 zł
     
  • Zestaw dla spawacza światłowodów - Duży

    Zestaw przeznaczony dla klientów, którzy wraz z zakupem spawarki oczekują kompletnego wyposażenia w najczęściej stosowane narzędzia i materiały eksploatacyjne a po wykonaniu spawania chcą dokonać kontrolnych pomiarów tłumiennościowych budowanych torów.

    netto: 2 900.22 zł
    brutto: 3 567.27 zł
     
  • Miernik mocy optycznej PON Grandway FHP2P01 1310/1490/1550nm

    Miernik Grandway FHP2P01 PON do pomiarów poziomu mocy optycznej na falach 1310/1490/1550nm

    netto: 813.25 zł
    brutto: 1 000.30 zł
     
  • Miernik mocy optycznej In-Line PON-UP80B, z pamięcią SC/APC

    Miernik mocy In-Line PON-UP80B jest przelotowym miernikiem mocy optycznej stosowanym w pomiarach sieci PON (EPON, GPON).

    netto: 999.00 zł
    brutto: 1 228.77 zł
     
  • Zestaw wymiennych uchwytów do spawarki FSP-UP60/80

    Uchwyty znajdują zastosowanie podczas prac z nietypowymi rodzajami włókien kiedy uchwyty uniwersalne nie są w stanie wystarczjąco pewnie trzymać włókien i precyzyjnie dosuwać w procesie przedspawania. Szczególnie przydatne dla klientów którzy zamierzają spawać kable FTTX oraz pigtaile w luźnej lub półścisłej tubie.

    netto: 799.00 zł
    brutto: 982.77 zł
     
  • Elektrody do spawarki FSP-UP60/80(H)

    Zapasowa para elektrod do spawarki FSP-UP60 oraz UP80.

    netto: 243.20 zł
    brutto: 299.14 zł
     
  • Obcinarka do włókien światłowodowych FCV-F3

    Gilotyna do włókien światłowodowych Ultipulse FCV-F3

    netto: 843.76 zł
    brutto: 1 037.82 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • Promocja Miernik mocy optycznej mocy InGaAs OPM-UP80C SC/PC z lokalizatorem VFL

    Miernik mocy InGaAs (OPM-UP80C), dokładność 5%, zakres -70..+10dBm

    netto: 729.00 zł
    brutto: 896.67 zł
    netto:841.56 zł
  • Miernik / Źródło światła ORL VeEX FX45 1310/1500nm, miernik -65..+3dBm SC/APC

    Miernik strat odbiciowych RL, miernik mocy optycznej -65..+3dBm i Źródło światła 1310/1500nm ORL VeEX FX45, ze złączem SC/APC

    netto: 3 885.60 zł
    brutto: 4 779.29 zł
     
Wsparcie techniczne

Kupując produkt w naszym sklepie otrzymujesz bezpłatny dostęp do:

  • wsparcia technicznego dla zakupionych produktów,
  • pomoc w konfiguracji sprzętu,
  • otrzymujesz produkt sprawdzony i przetestowany przez naszych specjalistów,
  • dajemy gwarancję na nasze produkty,
  • produkty importujemy bezpośrednio od producentów.
Gwarancja

Jeśli wystąpią jakiekolwiek usterki tego produktu, możesz skorzystać z bezpłatnej naprawy gwarancyjnej lub naszej pogwarancyjnej usługi serwisowej.

Wszystkie produkty sprzedawane w naszym sklepie, zgodnie z polskim prawem, posiadają gwarancję producenta lub gwarancję sprzedawcy, w tym przypadku naszego sklepu.

Zadaj pytanie
Zgłoś do serwisu

    Odwiedź nas na

 
Informacja dotycząca cookies na tej stronie internetowej

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.