FIBERTECHNIC MODUŁ SFP WDM 1000Base-BX SM TX1310 RX1550 3KM LC DDM

producent: Fibertechnic®

ID: 4148

Cena netto: 42.60 zł

Cena brutto: 52.40 zł

Ilość: szt.
Opiekun produktu: Piotr Kawala

Informacja o produkcie:

Moduł SFP 1,25G FS-B3524-FL03D WDM (Wavelength Division Multiplexing)jednomodowy pracujący na jednym włóknie w obu kierunkach TX/RX na falach 1310/1550nm z mocą optyczną na dystansie do 3km ze złączem LC simplex i modułem DDM (Digital Diagnostics Monitoring)

Moduły optyczne marki FiberTechnic są zgodne ze standardami SFP MSA oraz SFF-8472 służące do konwersji sygnału elektrycznego na sygnał optyczny.

Dedykowane są do pracy z przełącznikami, routerami oraz mediakonwerterami w rozwiązaniach operatorskich, biurowych jak i przemysłowych (seria Industry - szeroki zakres temperatury pracy). Dodatkowym atutem modułów jest system blokady zatrzaskowej, który zabezpiecza przed przypadkowym wyciągnięciem złącza. Moduły Fibertechnic są poddawane kontroli jakości i przed wysyłką sprawdzane pod kątem czystości optyki. 

FiberTechnic SFP 1,25G FS-B3524-FL03D WDM to moduł jednomodowy pracujący na jednym włóknie w obu kierunkach na falach TX:1310nm RX:1550nm z mocą optyczną na dystansie do 3km ze złączem LC simplex i wbudowanym modułem diagnostycznym DDM (Digital Diagnostics Monitoring). Transciwer wykorzystuje Multipe quantum tybe A i B ze standardem  IEC 60825. Wszystkie moduły spełniają wymogi bezpieczeństwa lasera klasy I.

Moduły SFP FiberTechnic oferujemy z pełnym wsparciem obejmującym doradztwo przy doborze modułów w zależności od potrzeb jak i kodowanie ich pod dowolne przełączniki sieciowe dostępne na rynku.


Kompatybilność modułów SFP FIBERTECHNIC z najpopularniejszymi przełącznikami MikroTik, Ubiquiti, TP-Link:

 

Specyfikacja produktu:

Protokół transmisji
Długość fali optycznej
Maksymalna prędkość transmisji
Maksymalny zasięg transmisji
Złącza optyczne
Typ światłowodu
DDMI
Zasilanie
Moc Wyjściowa
Czułość odbiornika
Kompatybilność
Temperatura pracy
Wymiary
Waga
1000Base-BX
TX1310nm / RX1550
1,25 Gb/s
3km
LC simpex
SMF 9/125um
Tak
3.3V
-13~-7dBm
< -24dBm
MSA Complaint
0°C do 70°C
58 x 15 x 12 mm
17 g

Download:

  • CE Deklaracja Zgodności

    CE Deklaracja Zgodności

    POBIERZ (0)

Zestawy zawierające ten produkt:

  • KOMPLET MODUŁÓW SFP WDM 1000Base-BX SM 1310/1550nm 3KM LC DDM

    Moduły optyczne marki FiberTechnic są zgodne ze standardami SFP MSA oraz SFF-8472 służące do konwersji sygnału elektrycznego na sygnał optyczny. Dedykowane są do pracy z przełącznikami, routerami oraz mediakonwerterami w rozwiązaniach operatorskich, biurowych jak i przemysłowych (seria Industry - szeroki zakres temperatury pracy). Dodatkowym atutem modułów jest system blokady zatrzaskowej, który zabezpiecza przed przypadkowym wyciągnięciem złącza. Moduły Fibertechnic są poddawane kontroli jakości i przed wysyłką sprawdzane pod kątem czystości optyki.  FiberTechnic SFP 1,25G FS-B3524-FL03D WDM to moduł jednomodowy pracujący na jednym włóknie w obu kierunkach na falach TX:1310nm RX:1550nm z mocą optyczną na dystansie do 3km ze złączem LC simplex i wbudowanym modułem diagnostycznym DDM (Digital Diagnostics Monitoring). Transciwer wykorzystuje Multipe quantum tybe A i B ze standardem  IEC 60825. Wszystkie moduły spełniają wymogi bezpieczeństwa lasera klasy I. Moduły SFP FiberTechnic oferujemy z pełnym wsparciem obejmującym doradztwo przy doborze modułów w zależności od potrzeb jak i kodowanie ich pod dowolne przełączniki sieciowe dostępne na rynku. Kompatybilność modułów SFP FIBERTECHNIC z najpopularniejszymi przełącznikami MikroTik, Ubiquiti, TP-Link:  

    netto: 85.20 zł
    brutto: 104.80 zł
     
Powiązane z tym produktem:
  • MikroTik RouterBoard RB953GS-5HnT level5

    RouterBOARD RB953GS-5HnT to pierwszy produkt firmy Mikrotik, który obsługuje technologie 5GHz 3x3 MIMO. Silny moduł radiowy o mocy do 1600mW! oparty na chipsecie Atheros QCA9558 802.11a/n, posiadający trzy gniazda SMA.

    netto: 532.71 zł
    brutto: 655.23 zł
     
  • MikroTik RouterBOARD Cloud  Router Switch CRS109-8G-1S-2HnD-IN

    CRS109-8G-1S-2HnD-IN to router i przełącznik warstwy 3 zarządzany pracujący pod kontrolą systemu RouterOS z licencją level 5. Urządzenie zostało wyposażone w 8 portów RJ-45 w standardzie Gigabit Ethernet, jedno gniazdo SFP oraz wbudowany moduł sieci bezprzewodowej 2.4 GHz 802.11b/g/n. CRS może pracować jako AP, router z dowolną liczbą portów oraz zarządzalny switch. Wszystkie porty Ethernet są w pełni niezależne i obsługują 802.1Q - VLAN, oraz zaawansowane protokoły routingu warstwy 3 takie j

    netto: 511.09 zł
    brutto: 628.65 zł
     
  • MikroTik RouterBoard NetMetal 5 	RB922UAGS-5HPacD-NM 802.11ac MIMO 2x2

    RouterBoard RB922UAGS-5SHPacD-NM to AP/CPE/Point-to-Point zamknięty w metalowej, wodoodpornej obudowie. Wyposażony jest w moduł radiowy 5GHz QCA9882, który pracuje w standardzie 802.11ac. Urządzenie posiada gniazdo na wkładki SFP oraz jeden port Gigabit Ethernet,co pozwala na pełne wykorzystanie potencjału technologii 2x2 MIMO 802.11ac. Procesor jaki został wykorzystany w RB921UAGS-5SHPacD-NM to QCA9557 o częstotliwości taktowania720MHz współpracujący ze 128MB RAM. Oprogramowanie: MikroTik Ro

    netto: 484.10 zł
    brutto: 595.44 zł
     
  • MikroTik RouterBoard NetMetal 5 triple RB922UAGS-5HPacT-NM 802.11ac MIMO 3x3

    RouterBoard922UAGS 5HPacT NM to urządzenie działające w trybach AP/CPE/Point-to-Point zamknięte w metalowej, wodoodpornej obudowie. RB922 wyposażony jest w moduł radiowy 5GHz QCA9880 , który pracuje w standardzie 802.11ac. Posiada gniazdo na wkładki SFP oraz jeden port Gigabit Ethernet,co pozwala na pełne wykorzystanie potencjału sieci wireless 3x3 MIMO 802.11ac. Procesor jaki został wykorzystany w 922UAGS 5HPacT NM to QCA9557 720MHz współpracujący ze 128MB RAM. Oprogramowanie: MikroTik RouterOS

    netto: 442.22 zł
    brutto: 543.93 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • MikroTik RouterBoard NetMetal 5SHP RB921UAGS-5SHPacD-NM 802.11ac MIMO 2x2

    RouterBoard RB921UAGS-5SHPacD-NM to urządzenie, które może pełnić funkcję AP/CPE/Point-to-Point. Zamknięte jest w metalowej, wodoodpornej obudowie. Wyposażono je jest w moduł radiowy 5GHz QCA9882, który pracuje w standardzie 802.11ac. RB921UAGS posiada gniazdo na wkładki SFP oraz jeden port Gigabit Ethernet,co pozwala na pełne wykorzystanie potencjału sieci wireless 2x2 MIMO 802.11ac. Procesor QCA9557 720MHz który został wykorzystany w RB921UAGS-5SHPacD-NM współpracuje ze128MB RAM. Oprogramow

    netto: 548.10 zł
    brutto: 674.16 zł
     
  • Ubiquiti EDGEswitch 24p ES-24-250W

    Urządzenia EdgeSwitch z linii produktów EdgeMAX firmy Ubiquiti to idealne rozwiązanie służące do budowy wydajnych segmentów LAN lub rozbudowy istniejącej sieć LAN. EdgeSwitch jest w pełni zarządzalnym porzełącznikiem oferującym bogaty zestaw zaawansowanych funkcji warstwy 2. Zapewnia także możliwość routingu (praca w warstwa 3).

    netto: 1 488.87 zł
    brutto: 1 831.31 zł
     
  • Ubiquiti EdgeSwitch 48p ES-48-750W

    Urządzenia EdgeSwitch z linii produktów EdgeMAX firmy Ubiquiti to idealne rozwiązanie służące do budowy wydajnych segmentów LAN lub rozbudowy istniejącej sieć LAN. EdgeSwitch jest w pełni zarządzalnym porzełącznikiem oferującym bogaty zestaw zaawansowanych funkcji warstwy 2. Zapewnia także możliwość routingu (praca w warstwa 3).

    netto: 3 524.29 zł
    brutto: 4 334.88 zł
     
  • Ubiquiti EDGEswitch 48p ES-48-500W

    Urządzenia EdgeSwitch z linii produktów EdgeMAX firmy Ubiquiti to idealne rozwiązanie służące do budowy wydajnych segmentów LAN lub rozbudowy istniejącej sieć LAN. EdgeSwitch jest w pełni zarządzalnym porzełącznikiem oferującym bogaty zestaw zaawansowanych funkcji warstwy 2. Zapewnia także możliwość routingu (praca w warstwa 3).

    netto: 3 141.43 zł
    brutto: 3 863.96 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • Promocja MikroTik Cloud Core Router CCR1072-1G-8S+

    RouterBOARD CCR1072 został wyposażony w procesor firmy 72-rdzeniowy procesor Tilera o taktowaniu 1GHz na każdy rdzeń. Do pełnego wykorzystania potencjału CCR1072 został wyposażony w 8 portów SFP+. co pozwala na przesłanie około 100(!) milionów pakietów na sekundę. Urządzenie posiada dwa zasilacze typu hot-swap dla zapasowego zasilania, pełnej wielkości Smart Card Slot oraz 16GB wbudowanej pamięci ECC RAM oraz szereg dodatkowych rozszerzeń.

    netto: 7 999.00 zł
    brutto: 9 838.77 zł
    netto:9 820.00 zł

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • Ubiquiti EDGEswitch 16p ES-16-150W

    Urządzenia EdgeSwitch z linii produktów EdgeMAX firmy Ubiquiti to idealne rozwiązanie służące do budowy wydajnych segmentów LAN lub rozbudowy istniejącej sieć LAN. EdgeSwitch jest w pełni zarządzalnym porzełącznikiem oferującym bogaty zestaw zaawansowanych funkcji warstwy 2. Zapewnia także możliwość routingu (praca w warstwa 3).

    netto: 1 158.09 zł
    brutto: 1 424.45 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • MikroTik RouterBOARD RB3011UiAS-RM

    RB3011 jest wieloportowym urządzeniem, które jako pierwsze jest oparte na procesorze zbudowanym w architekturze ARM, dzięki czemu uzyskuje wyższą wydajność niż dotychczas. Urządzenie posiada dziesięć gigabitowych portów ethernet zgrupowanych w dwa switche, gniazdo na wkładki SFP oraz pełnowymiarowy port wysokich prędkości USB 3.0 przeznaczony do podłączenia dodatkowego dysku lub zewnętrznego modemu 3G/4G.

    netto: 587.85 zł
    brutto: 723.06 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • MikroTik RouterBOARD mANTBox 15s 5GHz 15/120 RB921GS-5HPacD-15S

    Mikrotik mANTBox 15s to antena sektorowa 2x2 MIMO o zysku 15dBi zintegrowana z Routerboardem 921 zgodnym ze standardami Wi-Fi 802.11a/n/ac. Zestaw wyposażony jest w gniazdo SFP, port Gigabit Ethernet. Całość pracuje pod kontrolą systemu RouterOS level4.Zasilanie może być zrealizowane przez PoE.

    netto: 459.08 zł
    brutto: 564.67 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • Zarządzalny switch PoE Ubiquiti UniFi US-24-250W

    Zarządzalny przełącznik US-24-250W wyposażony 24 porty Gigabit Ethernet i 2 porty SFP. Obsługuje standardy komunikacyjne IEEE 802.3af i IEEE 802.3at. Przepustowość wynosi 26 Gbit/s, natomiast switching - 52 Gbit/s. Model przeznaczony jest do montowania w szafach RACK 19 cali. Maksymalny pobór mocy na portach wynosi 250 W. Solidna budowa pozwala na pracę w temperaturze od -5 do 40 stopni Celsjusza.

    netto: 1 511.78 zł
    brutto: 1 859.49 zł
     
  • Ubiquiti EDGEswitch lite 24p ES-24-LITE

    Urządzenia EdgeSwitch lite firmy Ubiquiti to idealne rozwiązanie służące do budowy wydajnych segmentów LAN lub rozbudowy istniejącej sieć LAN. EdgeSwitch lite jest w pełni zarządzalnym porzełącznikiem oferującym bogaty zestaw zaawansowanych funkcji warstwy 2. Zapewnia także możliwość routingu (praca w warstwa 3).

    netto: 761.23 zł
    brutto: 936.31 zł
     
  • TP-LINK Switch TL-SL2210 Smart

    Przełącznik Smart TL-SL2210 firmy TP-LINK wyposażony jest w 8 portów 10/100Mb/s, 1 port 10/100/1000Mb/s oraz 1 gigabitowy slot SFP. Urządzenie zapewnia dużą wydajność przesyłania danych, zaawansowane funkcje zabezpieczeń oraz QoS oraz rozbudowane funkcje zarządzania ruchem w warstwie drugiej.

    netto: 233.70 zł
    brutto: 287.45 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • TP-LINK Switch TL-T2600G-28TS (TL-SG3424) L2 JetStream zarządzalny

    Urządzenie TP-LINK JetStream T2600G-28TS to zarządzalny przełącznik warstwy 2 wyposażony w 24 porty 10/100/1000Mb/s i 4 gigabitowe sloty SFP.

    netto: 678.67 zł
    brutto: 834.76 zł
     
  • Zarządzalny switch PoE Ubiquiti UniFi US-24 500W

    Zarządzalny switch w standardzie Gigabit Ethernet z obsługą PoE+ 802.3at/af i passive PoE 24V. Wyposażony w dwa porty SFP. Możliwość montażu w szafie RACK 19 cali.

    netto: 2 024.20 zł
    brutto: 2 489.77 zł
     
  • Ubiquiti EDGEswitch 24p ES-24-500W

    Zarządzalny switch PoE+ wyposażony w 24 porty w standardzie Gigabit Ethernet i dwa gniazda SFP. EdgeSwitch oferuje bogaty zestaw zaawansowanych funkcji warstwy 2 i 3 w tym możliwość routingu. Całkowita przepustowość to 26 Gb/s. Obudowa 1U do montażu w szafach RACK w standardzie.

    netto: 2 082.92 zł
    brutto: 2 561.99 zł
     
  • Zarządzalny switch Gigabit PoE Ubiquiti UniFi US-8 150W

    Zarządzalny switch PoE+ Gigabit firmy Ubiquiti. Wyposażony w 8 portów 1Gb/s oraz 2 porty SFP. Funkcja Switching Performance zapewnia zdolność do jednoczesnego przetwarzania ruchu na wszystkich portach bez utraty pakietów. Urządzenie może zasilać inne urządzenia poprzez PoE. Każdy port automatycznie wykrywa standard zasilania IEEE 802.3af/at.

    netto: 805.03 zł
    brutto: 990.19 zł
     
  • Zarządzalny switch PoE Ubiquiti UniFi US-16 150W

    Zarządzalny switch PoE UniFi US-16-150W jest wyposażony w 16 portów RJ-45 w standardzie Gigabit Ethernet z autonegocjacją, 2 gniazda SFP do połączeń światłowodowych oraz port konsoli RJ-45. pozostałych zapewnia 802.3af/at PoE+ lub 24V passive PoE.

    netto: 1 145.96 zł
    brutto: 1 409.54 zł
     
  • Patchcord SC/APC-LC/UPC SM G.652D simplex 0.5m

    Patchcord światłowodowy jednomodowy ze złączami SC/APC i LC/UPC simplex (jednowłóknowy) o długości 0.5m. Patchcord wykonany na włóknie Corning G.652D (SM 9/125).

    netto: 7.85 zł
    brutto: 9.66 zł
     
  • Patchcord SC/APC-LC/UPC SM G.652D simplex 1m

    Patchcord światłowodowy jednomodowy ze złączami SC/APC i LC/UPC simplex (jednowłóknowy) o długości 1m. Patchcord wykonany na włóknie Corning G.652D (SM 9/125).

    netto: 7.89 zł
    brutto: 9.70 zł
     
  • Patchcord SC/APC-LC/UPC SM G.652D simplex 2m

    Patchcord światłowodowy jednomodowy ze złączami SC/APC i LC/UPC simplex (jednowłóknowy) o długości 2m. Patchcord wykonany na włóknie Corning G.652D (SM 9/125).

    netto: 8.26 zł
    brutto: 10.16 zł
     
  • Patchcord SC/APC-LC/UPC SM G.652D simplex 3m

    Patchcord światłowodowy jednomodowy ze złączami SC/APC i LC/UPC simplex (jednowłóknowy) o długości 3m. Patchcord wykonany na włóknie Corning G.652D (SM 9/125).

    netto: 8.96 zł
    brutto: 11.02 zł
     
  • Patchcord SC/APC-LC/UPC SM G.652D simplex 5m

    Patchcord światłowodowy jednomodowy ze złączami SC/APC i LC/UPC simplex (jednowłóknowy) o długości 5m. Patchcord wykonany na włóknie Corning G.652D (SM 9/125).

    netto: 8.35 zł
    brutto: 10.27 zł
     
  • Patchcord SC/APC-LC/UPC SM G.652D simplex 10m

    Patchcord światłowodowy jednomodowy ze złączami SC/APC i LC/UPC simplex (jednowłóknowy) o długości 10m. Patchcord wykonany na włóknie Corning G.652D (SM 9/125).

    netto: 11.30 zł
    brutto: 13.90 zł
     
  • Patchcord SC/APC-LC/UPC SM G.652D simplex 15m

    Patchcord światłowodowy jednomodowy ze złączami SC/APC i LC/UPC simplex (jednowłóknowy) o długości 15m. Patchcord wykonany na włóknie Corning G.652D (SM 9/125).

    netto: 13.45 zł
    brutto: 16.54 zł
     
  • Patchcord SC/APC-LC/UPC SM G.652D simplex 20m

    Patchcord światłowodowy jednomodowy ze złączami SC/APC i LC/UPC simplex (jednowłóknowy) o długości 20m. Patchcord wykonany na włóknie Corning G.652D (SM 9/125).

    netto: 15.50 zł
    brutto: 19.07 zł
     
  • Patchcord LC/UPC-SC/UPC SM G.652D simplex 1m

    Patchcord światłowodowy jednomodowy ze złączami LC/UPC-SC/UPC simplex (jednowłóknowy) o długości 1m. Patchcord wykonany na włóknie Corning G.652D (SM 9/125).

    netto: 7.54 zł
    brutto: 9.27 zł
     
  • Patchcord LC/UPC-SC/UPC SM G.652D simplex 0.5m

    Patchcord światłowodowy jednomodowy ze złączami LC/UPC-SC/UPC simplex (jednowłóknowy) o długości 0.5m. Patchcord wykonany na włóknie Corning G.652D (SM 9/125).

    netto: 6.19 zł
    brutto: 7.62 zł
     
  • Patchcord LC/UPC-SC/UPC SM G.652D simplex 2m

    Patchcord światłowodowy jednomodowy ze złączami LC/UPC-SC/UPC simplex (jednowłóknowy) o długości 2m. Patchcord wykonany na włóknie Corning G.652D (SM 9/125).

    netto: 7.56 zł
    brutto: 9.30 zł
     
  • Patchcord LC/UPC-SC/UPC SM G.652D simplex 3m

    Patchcord światłowodowy jednomodowy ze złączami LC/UPC-SC/UPC simplex (jednowłóknowy) o długości 3m. Patchcord wykonany na włóknie Corning G.652D (SM 9/125).

    netto: 7.65 zł
    brutto: 9.41 zł
     
  • Patchcord LC/UPC-SC/UPC SM G.652D simplex 5m

    Patchcord światłowodowy jednomodowy ze złączami LC/UPC-SC/UPC simplex (jednowłóknowy) o długości 5m. Patchcord wykonany na włóknie Corning G.652D (SM 9/125).

    netto: 7.97 zł
    brutto: 9.80 zł
     
  • Patchcord LC/UPC-SC/UPC SM G.652D simplex 10m

    Patchcord światłowodowy jednomodowy ze złączami LC/UPC-SC/UPC simplex (jednowłóknowy) o długości 10m. Patchcord wykonany na włóknie Corning G.652D (SM 9/125).

    netto: 11.15 zł
    brutto: 13.71 zł
     
  • Patchcord LC/UPC-SC/UPC SM G.652D simplex 15m

    Patchcord światłowodowy jednomodowy ze złączami LC/UPC-SC/UPC simplex (jednowłóknowy) o długości 15m. Patchcord wykonany na włóknie Corning G.652D (SM 9/125).

    netto: 12.96 zł
    brutto: 15.94 zł
     
  • Patchcord LC/UPC-SC/UPC SM G.652D simplex 20m

    Patchcord światłowodowy jednomodowy ze złączami LC/UPC-SC/UPC simplex (jednowłóknowy) o długości 20m. Patchcord wykonany na włóknie Corning G.652D (SM 9/125).

    netto: 14.54 zł
    brutto: 17.88 zł
     
  • MikroTik  RouterBOARD Cloud Smart Switch CSS326-24G-2S+RM

    Routerboard Cloud Smart Switch 326-24G-2S+RM to zarządzalny przełącznik warstwy drugiej posiadający 24 porty Gigabit Ethernet oraz dwa gniazda na wkładki SFP/SFP+. Obudowa umożliwia montaż w szafie RACK 19cali. Możliwe jest jego zasilenie przez gniazdo DC lub poprzez PoE. Działa pod kontrolą systemu operacyjnego SwitchOS.

    netto: 480.21 zł
    brutto: 590.65 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • MikroTik  RouterBOARD Cloud Router Switch CRS106-1C-5S

    Routerboard Cloud Router Switch 106-1C-5S to zarządzalny switch światłowodowy (SFP) w obudowie typu desktop. Posiada jedno gniazdo combo Gigabit Ethernet/SFPN oraz pięć gniazd 1.25Gbps SFP. Urządzenie wyposażone jest w procesor o częstotliwości 400MHz i 128MB pamięci RAM. CRS pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego RouterOS z licencją level 5.

    netto: 200.17 zł
    brutto: 246.21 zł
     
  • FIBERTECHNIC Gigabit Media Konwerter SFP RJ45 10/100/1000MB

    FiberTechnic Gigabit Media Konwerter FCM-3100-F z portem SFP i RJ45 10/100/1000MB z auto negocjacją. Współpracuje z modułami SFP jednomodowymi oraz wielomodowymi.

    netto: 69.60 zł
    brutto: 85.61 zł
     
  • Patchcord LC/UPC-LC/UPC SM G.652D simplex 1m

    Patchcord światłowodowy jednomodowy ze złączami LC/UPC-LC/UPC simplex o długości 1m. Patchcord wykonany na włóknie Corning G.652D (SM 9/125).

    netto: 8.00 zł
    brutto: 9.84 zł
     
  • Patchcord LC/UPC-LC/UPC SM G.652D simplex 2m

    Patchcord światłowodowy jednomodowy ze złączami LC/UPC-LC/UPC simplex o długości 2m. Patchcord wykonany na włóknie Corning G.652D (SM 9/125).

    netto: 8.43 zł
    brutto: 10.37 zł
     
  • Patchcord LC/UPC-LC/UPC SM G.652D simplex 3m

    Patchcord światłowodowy jednomodowy ze złączami LC/UPC-LC/UPC simplex o długości 3m. Patchcord wykonany na włóknie Corning G.652D (SM 9/125).

    netto: 8.50 zł
    brutto: 10.46 zł
     
  • MikroTik RouterBoard Cloud Router Switch CRS326-24G-2S+RM RouterOS/SwitchOS dual boot

    24 portowy zarządzalny switch i router Mikrotik w jednym. Mikrotik CRS326-24G-2S+RM to urządzenie będące odpowiednikiem modelu CSS326. Wyposażony w tę samą ilość portów z jedną tylko różnicą: możliwość korzystania z systemu RouterOS lub SwitchOS czyli funkcjonalność DUAL BOOT. CRS326-24G-2S+RM ma 24 gigabitowe porty LAN, dwa gniazda SFP+ oraz port konsoli Rj-45.

    netto: 670.70 zł
    brutto: 824.96 zł
     
  • TP-LINK Switch TL-T2600G-18TS (TL-SG3216) L2 JetStream zarządzalny

    TP-LINK JetStream T2600G-18TS to zarządzalny przełącznik warstwy 2 wyposażony w 16 portów 10/100/1000Mb/s i 2 gigabitowe sloty SFP.

    netto: 469.85 zł
    brutto: 577.91 zł
     
  • TP-LINK Switch T1600G-18TS (TL-SG2216) L2 JetStream zarządzalny

    Gigabitowy przełącznik Smart JetStream T1600G-18TS firmy TP-LINK wyposażony jest w 16 gigabitowych porty RJ45 oraz 2 sloty SFP

    netto: 388.01 zł
    brutto: 477.25 zł
     
  • Ubiquiti EdgeSwitch 10XP ES-10XP

    netto: 475.21 zł
    brutto: 584.50 zł
     
Wsparcie techniczne

Kupując produkt w naszym sklepie otrzymujesz bezpłatny dostęp do:

  • wsparcia technicznego dla zakupionych produktów,
  • pomoc w konfiguracji sprzętu,
  • otrzymujesz produkt sprawdzony i przetestowany przez naszych specjalistów,
  • dajemy gwarancję na nasze produkty,
  • produkty importujemy bezpośrednio od producentów.
Gwarancja

Jeśli wystąpią jakiekolwiek usterki tego produktu, możesz skorzystać z bezpłatnej naprawy gwarancyjnej lub naszej pogwarancyjnej usługi serwisowej.

Wszystkie produkty sprzedawane w naszym sklepie, zgodnie z polskim prawem, posiadają gwarancję producenta lub gwarancję sprzedawcy, w tym przypadku naszego sklepu.

Zadaj pytanie
Zgłoś do serwisu

    Odwiedź nas na

 
Informacja dotycząca cookies na tej stronie internetowej

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.